Bilecik Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası - Anasayfa

Başkanın Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

           

Meslek Odamızın kuruluşundan bugüne kadar oda kurullarında görev yapmış bir arkadaşınız, kardeşiniz, ağabeyiniz, meslektaşınız olarak, 15-16 Haziran 2019 tarihinde yaptığımız 23. Seçimli Olağan Genel Kurul’da Oda başkanı adayı olarak karşınıza çıktım. Ve yine, siz değerli üyelerimizin oyları ile meslek odamızın en onurlu ve anlamlı görevi olan Başkanlık görevini üstlenerek karşınıza çıkmış bulunuyorum. Genel Kurulumuzun Bilecik’e, Odamıza ve meslektaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni eder, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlarım.

Sevgili meslektaşlarım; Genel Kurul sürecindeki mücadelemizi geride bıraktık. Gün birlik ve berberlik günüdür… Bizler yeni Oda Kurulları olarak görevlerimizin, sorumluluklarımızın ve mesuliyetimizin bilincindeyiz. Oda Başkanı olarak meslektaşlarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu, meslek mensuplarımızın gözü, kulağı ve sesi olacağımızın bilmesini isterim.

           

Sevgili meslektaşlarım; Mesleğin gelişimi, her bireyin ve görev üstlenenlerin, kendi çıkarları yerine mesleğin çıkarlarını birinci öncelik haline getirmeleri ile sağlanabilir. Bizler kısır çekişmeler içine girersek hedeflerimize ulaşamayız. Hep birlikte mesleği yarınlara en iyi şekilde taşımanın gayreti içinde olmalıyız. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da dedikodu üretenlere iş üreterek cevap vermeliyiz. Çalışmalarımızda ‘ben’ anlayışı değil ‘biz’ anlayışını ön planda tutarak, üreterek gelişeceğiz, güçleneceğiz, birlik ve beraberliğimizi koruyarak gelecek kuşaklara gururla mesleği emanet edeceğiz.

Üstlenmiş olduğum bu onurlu görevi sizlerin desteği ve katkısı ile en iyi şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olacağımı bir kez daha belirtmek isterim.

Sevgi ve saygılarımla,
Ertuğrul Açıkgöz
Başkan

Haberler